Kõike, mida ma teen, saadab “tunne”. Tunnet saab tunda läbi muusika, tunnet saab tunda vaadates pilti, videot. Muusika tekib vaadates pilti ja pilt tekib kuulates muusikat. Sellepärast mulle meeldibki neid asju teha, mida ma teen.

Alates kokkupuutumisest 2000. aastal teatrimaailmaga, olin Lasteteater Trummi näitleja, algas tegevus õhtujuhtimise alal ja peatselt peale seda ka muusikuna. Kunagine Laste Kunstikool ja ERKI kursused andsid palju visuaalse kujutamise kogemust, millele Tallinna Polütehnikum lisas elektroonika algteadmisi ja Tallinna Kõrgem Tehnikakool joonestamise-maamõõtmise teadmisi. Parasjagu toimus videomaailmas tormiline areng, mis kiskus kaasa kõike visuaalset tegema nüüd digitaalselt. Lisandus videotehnika ja helitehnika kasutamise kogemus mõnedes sellealastes ettevõtetes. Samaaegselt tegutsesin ka 8 aastat lauljana iiri muusikat viljelenud ansamblis “Tempera”.

Kasutan kõike kogetut ja tegelen vastavalt vajadusele õhtujuhtimise, muusikuna, videograafina. Video tootmise osa on kasvanud, lisandunud on 3d animatsioon. Minu eriline lemmik on videomappingud.

Pakun teenuseid ettevõtetele ja eraisikutele – filmin, monteerin, lisan animatsioone, kasutan drooni, greenscreeni, olen sündmusel VJ, DJ. Samuti oman elementaarsel tasemel tehnilisi teadmisi video-, valgustuse- ja helitehnika alal ning korraldan nende ülespanekuid ja seadistusi.

Firmapeod, konverentsid, kontserdid, mainefilmid, pulmad – mistahes Teile olulised sündmused saavad meeleolukaks videoks!